حامیان دکتر ربیع فلاح

دولت تدبیر و امید (حامیان مازندرانی های مقیم تهران)

حمایت رئیس شورای اسلامی شهرستان نور از دکتر ربیع فلاح


                                           دکتر ربیع فلاح گزینه ای مناسب جهت مسئولیت استانداری مازندران

 

 

مازندران که مظلومیت آن در پس برگ های سبز درختان آن نهفته میباشد در طی هشت سال گذشته فراز و نشیب ها و رنج نامه های زیادی به خود دیده که دیگر بغض هشت ساله مردمان بصیر آن ، زخم باز کرده است.

 

علی اکبر مرزی رییس شورای اسلامی و رییس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در شهرستان نور در خصوص استاندار جدید مازندران در گفت و گو با ندا آنلاین گفت:مازندران که مظلومیت آن در پس برگ های سبز درختان آن نهفته میباشد در طی هشت سال گذشته فراز و نشیب ها و رنج نامه های زیادی به خود دیده که دیگر بغض هشت ساله مردمان بصیر آن ، زخم باز کرده است.

 

وی افزود:مازندران دارای استعدادهایی است که باید از آن در جهت خدمت به مردم به نحو احسن استفاده شود .

رئیس شورای اسلامی شهرستان نور تصریح کرد: بررسی عمیق مجدد در حوزه‌های مختلف خصوصاً بخش کشاورزی و شناسایی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌ها در جهت برداشتن گام‌های موثر در این بخش امری ضروری است.

 

مرزی با اعلام حمایت از دکتر ربیع فلاح عنوان کرد: دکتر ربیع فلاح مدیر توانمندیست که با ارائه خدمات شایسته ، توانست با عالی ترین سطح مدیریت اجرایی مازندران را به بزرگترین قطب کشاورزی کشور تبدیل کند .

 

این عضو شورای شهر گفت: مردم مازندران در کوران انتخابات با مدیریت دکتر فلاح کولاک کردند و دست تمنا به سوی دولت تدبیر و امید را دارند تا دکتر فلاح که مدیری موفق و کارآمد و اعتدال گرا که تمامی سلیقه های سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی با وی موافق میباشند را به عنوان استاندار جدید مازندران معرفی کنند.

 

وی در پایان خاطرنشان ساخت: حمایت قاطع مسئولین و فعالان ستادهای انتخاباتی دکتر حسن روحانی در مازندران و حمایت تنی چند از آیات بزگوار از جمله ایت ا.. نظری ، صدوقی ، جباری ، لایینی همگی از این واقعیت خبر میدهند که دکتر ربیع فلاح نیاز استان مازندران میباشد.

تاریخ ارسال: چهارشنبه 13 شهریور 1392 ساعت 13:03 | نویسنده: sina | چاپ مطلب 2 نظر