X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

حامیان دکتر ربیع فلاح

دولت تدبیر و امید (حامیان مازندرانی های مقیم تهران)

همه چیزبرای استاندارشدن ربیع فلاح آماده است

 

همه چیزبرای استاندارشدن ربیع فلاح آماده است

 رضا آملی : فردا که از خواب برخیزیم ویا شاید پس فردا  یا پسین فردا ، یحتمل این خبر را به عنوان خبر اصلی رسانه های  مازندران خواهیم دید:  

دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران شد

 پس از اعلام این خبر  ابتدا  موافقان ومخالفان  ابراز نظر می کنند برخی در تایید ربیع فلاح می نویسند و گروهی دیگر در رد او داد سخن می دهند البته گروه سومی هم هستند که در میانه اند  اما پس از انتصاب او بر  مسند استانداری  خود را از سینه چاکان درگاه او معرفی می کنند .

چند روزی خوراک خبری رسانه های مکتوب و مجازی فراهم است . هر کس صبح که از خواب برمی خیزد  چند خبر در باره استانداری ربیع فلاح می خواند  و شب هنگام آسوده خاطر، که دیگر  دغدغه ای ندارد؛ سر بر روی بالش آرامش می گذارد و می خوابد .

آما آیا این همه واقعیت است . تا امروز و فردا پرسش و پاسخ در باره ربیع فلاح و انتصاب او  به عنوان استاندار مازندران است . شواهد امر هم نشان می دهد که گزینه اصلی و نهایی هموست که هم سابقه  مدیریتی دارد و معاون وزیر  بوده است و کار جهادی کرده است و ... اما آیا تمام  دغدغه های یک مازندرانی اصیل تنها انتخاب استانداراست ؟  یا بعد  از انتصاب کار اصلی برای توسعه و آبادانی اقتصادی و فرهنگی فراهم می شود .
  
 دکتر ربیع فلاح قطع به یقین با حمایت های گسترده علما و فضلای استان  و حمایت   دانشگاهیان و روزنامه نگاران و... و توصیه دوستان وزارت کشور استاندار می شود حال آیا بهتر نیست از همین حالا  مطالبات قانونی خود را از استاندار مردمی مازندران اعلام کنیم ؟ این حق یک مازرونی است تا  دلش برای آبادی این سرزمین بهشتی  بتپد و  رویای بهشت دیگرگونه داشته باشد.

آقای ربیع فلاح بی تردید مرد روزهای سخت است . او با نگاه اعتدالی و خردورزانه  فردایی بهتر را برای مازندران  در ذهن خود ترسیم کرده است اما باید بدانیم این حق طبیعی  یکایک ما مازندرانی های مقیم و غیر مقیم است که به آبادانی این سرزمین  بیندیشیم و از آقای ربیع فلاح بخواهیم تا  همان گونه که امروز سخن از امید و تدبیر می گوید فردای انتصاب نیز خردورزانه   و با امید و تدبیر به آبادانی  مازندران بیندیشد.

امید آن که فردا صبح که از خواب برخاستیم و گرم کار درو هستیم  کبلایی حسن از دور داد بزند آهای  مازرونی ها  ربیع فلاح مرد خرد و تدبیر استاندار َبیّه . و پس فردا  بامدادن ، ربیع را هم  در کشتگاه آب و نان در کنار  همه مازرونی های عزیز ببینیم  تا  احساس کنیم که مازرون با ربیع بهار بَیّه .  همین و تمام .


 

تاریخ ارسال: سه‌شنبه 12 شهریور 1392 ساعت 15:51 | نویسنده: sina | چاپ مطلب 5 نظر